16W890 Graco GMAX II 7900 HD Standard Agregat malarski

SKU: 16W890

Gwarancja szybkiej realizacji!Zapytaj o cenę: tel. 721-222-117

Oceń ten produkt jako pierwszy

Agregat malarski Graco GMAX II 7900 Standard to bezpowietrzna malowarka spalinowa. GMAX II Standard™ Graco® oferuje solidne, najwyższej jakości malowarki spalinowe, a w nich- wiele dodatkowych cech, o które pytają wykonawcy robót malarskich. Dzięki obnizeniu dolnego zaworu agregat może pracować na najcięższych materiałach.

16W890 Graco GMAX II 7900 HD Standard Agregat malarski

Kliknij dwukrotnie na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Filmy Video

 • 16W890 Graco GMAX II 7900 HD Standard Agregat malarski

Szczegóły

16W890 Graco GMAX II 7900 HD Standard Agregat malarski 


Niezawodność na co dzień

 

Zaufaj sprawdzonej technologii z systemem Advantage Drive. Cicho pracuje i ma dożywotnią gwarancję!

 • Polegaj na branżowym standardzie, czyli na pompie Graco Endurance™.
 • Jeśli zależy Ci na niezawodności w codziennej pracy, wybierz system regulacji ciśnienia SmartControl™ 3.0.

Zapewnia równomierny strumień natrysku bez pulsacji oraz ciągłość pracy nawet w czasiezabezpiecza na wypadek problemów z zasilaniem.

 

Seria Standard jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy nie potrzebują dodatkowych funkcji, za to oczekują niezawodności na co dzień, aby łatwo i szybko wykonywać prace.

 

Wybierz właściwe urządzenie

Urządzenia GMax II są idealną odpowiedzią na potrzeby wykonawców dużych prac malarskich, którym zależy na nieprzerwanej pracy bez konieczności podłączania się do sieci elektrycznej. GMAX™ II 3900 (120 cm3) jest doskonałym narzędziem do wykonania profesjonalnych prac malarskich na budowie nowych obiektów mieszkalnych. GMAX II 5900 oferuje jeszcze więcej. Silnik Honda 160 cm3 pozwala osiągnąć wydajność wymaganą przy malowaniu dużych powierzchni w obiektach użytkowych. Oprócz wysoko wydajnego silnika Honda 200 cm3 urządzenie GMAX II 7900 HD posiada wytrzymałą pompę, dzięki której może z łatwością natryskiwać powłoki o każdej gęstości, jak również różnego rodzaju podkłady i farby.

 

Advantage Drive™

Parametry napędu, jako elementu łączącego silnik i pompę, są nadzwyczaj istotne. Graco nie zleca produkcji systemów Advantage Drive innym firmom — wręcz odwrotnie: sami je projektujemy i produkujemy w naszych światowej klasy zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.

 • - Przekładnie ze stali hartowanej pracują nadzwyczaj cicho.
 • - Jest to najbardziej trwały napęd wśród stosowanych w branży.

 

SmartControl™ 3.0 z manometrem

Zaawansowany system Graco SmartControl 3.0 oferuje precyzyjną kontrolę ciśnienia, dzięki czemu strumień jest równomierny i pozbawiony pulsacji.

 • - Nakładaj gęstsze powłoki i używaj dłuższych węży
 • - System ochrony urządzenia natryskowego ProGuard™ chroni przed zmiennymi oraz, niekorzystnymi parametrami zasilania.

 

Pompa Endurance™ HD

Sprawdzona i niezawodna technologia pompy tłokowej firmy Graco z uszczelnieniem LongLife-V. Zawór wlotowy QuickAccess™ ułatwia czyszczenie oraz usuwanie drobin. Mechanizm pompy jest dociskany sprężynami w celu zapewnienia większej wydajności. Dzięki obnizeniu dolnego zaworu agregat może pracować na najcięższych materiałach.

 

Materiały i zastosowania

 

GMAX II STANDARD to seria urządzeń idealnych do natryskiwania dużych powierzchni podczas prac w budynkach mieszkaniowych, użytkowych i przemysłowych. Urządzenia 3900 i 5900 umożliwiają natrysk akryli, podkładów, emulsji oraz farb wodnych i rozpuszczalnikowych, a wyższa wersja 7900 HD służy również do pracy z najpowszechniejszymi farbami przeciwkorozyjnymi i ogniochronnymi, a także z masami szpachlowymi!

 

Konstrukcja wózka TiltBack™

Nóżki urządzenia umożliwiają wygodną zmianę zbiornika bez pomocy drugiej osoby i ułatwiają czyszczenie oraz konserwację pompy.

 

Silnik HONDA

Branżowy standard wśród silników do branżowego standardu wśród urządzeń natryskowych! Wszystkie urządzenia GMAX II są wyposażone są w wyselekcjonowane przez dostawcę silniki Honda, które zapewniają niespotykaną dotąd wydajność pompy. GMax II 3900 z silnikiem 120 cm3 jest doskonałym narzędziem dla profesjonalnych wykonawców pracujących na budowie nowych obiektów mieszkalnych, a silnik 160 cm3 w urządzeniu GMAX II 5900 ułatwia pracę w dużych obiektach użytkowych. Czarnym koniem w tej rodzinie jest silnik urządzenia GMax II 7900 HD. Przy pojemności wynoszącej 200 cm3 zapewnia wydajność wymaganą do pracy z najgęstszymi powłokami

 

W zestawie Graco GMAX II 7900 HD:

 • sterowanie SmartControl™ 3.0
 • WatchDog™
 • pompę Endurance™
 • filtr EasyOut™
 • pistolet
 • osłonę RAC X™
 • dysze RAC X
 • wąż BlueMax™ II
 • olej do smarowania tłoka

 

Parametry Graco GMAX II 7900 HD:

Przepływ - l/min (g/min.) 8,3 (2,2)
Maks. rozmiar dyszy 0,048”
Maks. ciśnienie - bar (PSI) 230 (3300)
Waga - kg (lbs) 66,4(146)
Pojemność skokowa silnika Honda®: 200 m3
Wąż BlueMax II: 3/8" x 15 m
Pistolet: HD Texture
RAC X Osłona i dysza: PAA427 HDA531 Pompa HD Texture

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Graco Mark X Standard Agregat malarsko szpachlarski z systemem BlueLink ( MARK 10 ) 17E669 / 16Y534

Graco Mark X Standard Agregat malarsko szpachlarski z systemem BlueLink ( MARK 10 ) 17E669 / 16Y534Zapytaj o cenę: tel. 721-222-117

     

Informacje dodatkowe

Gwarancja Tak
Cena za szt.
Producent Graco
Dostępność Dostępny na zamówienie
Dodatkowe Promocja
Wysyłka GRATIS