Dostawa i Uruchomienie

Dostawa i Uruchomienie


Szanowni Klienci

Dbając o najwyższą jakość obsługi naszym Klientom zapewniamy zarówno sam transport kurierski jaki dostawy wraz z uruchomieniem sprzętu.

Agregaty malarskie są dość rozbudowanymi urządzeniami i wymagają zarówno wiedzy teoretycznej jak i doświadczenia praktycznego w ich obsłudze.

Oglądając wiele fimów pokazowych w internecie malowanie agregatem malarskim wydaje się na pozór prostą czynnością.

Jednak praca staje się mało efektywna bez podstawowej wiedzy z zakresu obsługi zarówno dużych agregatów malarsko-szpachlarskich czy szpachlarskich jak i najmniejszych agregatów malarskich.

Dlatego też dzięki naszym moblinym serwisantom jesteśmy w stanie dotrzeć z takim agregatem praktycznie do każdego klienta na terenie całej Polski, przeprowadzić pełne uruchomienie sprzętu, szkolenie z zakresu obsługi  i konserwacji a przede wszystkim z technik aplikacji farb przy  pomocy urządzeń hydrodynamicznych, pneumatycznych, HVLP, Airmix, Aircoat, Elektrostatycznych czy malowarek drogowych Airless.

Nasze wieloletnie, praktyczne doświadczenie staramy się przekazać naszym klientom aby zakupiona u nas maszyna spełniała ich oczekiwania a przede wszystkim zapewniała komfort użytkowania i zwiększała wydajność wykonywanych prac malarskich, szpachlarskich czy tynkarskich.

Rola naszych doradców technicznych i serwisantów nie kończy się tylko na doborze urządzenia, sprzedaży i dostarczeniu sprzętu do klienta. Każdy z nich ma za zadanie zapewnić naszym Klientom pełną opiekę posprzedażową (doradztwo techniczne i serwisowe) poprzez kontakt telefiniczny czy mailowy.

Z doświadczenia wiemy że najwięcej pytań i problemów z aplikacją pojawia się w pierwszych dniach pracy na agregacie. Dlatego też każdy serwisant, technik który dostarcza do naszych klientów  sprzęt udostępnia wszelkie dane kontaktowe potrzebne w razie problemów w trakcie pracy.

Każde szkolenie w trakacie uruchomienia trwa minimum 1 godzinę. Nasze szkolenia nie polegają na włączeniu maszyny, przemalowaniu 1 m2 ściany i wyłączeniu agregatu, ale składają sie z kilku bardzo ważnych etapów, tj.:

  1. Przygotowanie agregatu do pracy
  2. Dobór odpowiedniego osprzętu, np. dysze naryskowe, przedłużki, filtry do pistoletu, filtry do agregatu, olej smarujący, preparat  do konserwacji pompy
  3. Dobór odpowiednich materiałów do aplikacji
  4. Dobór odpowiednich parametrów natrysku: ciśnienie robocze, gęstośc materiału, szerokość i wielkość otwory dyszy, odległość pistoletu od maloanej powierzchni
  5. Sposób aplikacji farb w zależności od rodzaju i wielkości powierzchni oraz ilości nakładanych warstw
  6. Mycie i konserwacja agrgatu po zakończeniu pracy
  7. Wykonywanie drobnych prac serwisowych

 Wierzymy że dzięki powyższym informacjom uświadomicie sobie Państwo dlaczego warto postawić na nas wybierając agregat malarski, malarsko-szpachlarski, szpachlarski, tynkarski czy też malowarkę drogową