Gotowa gładź szpachlowa MASter MAS 10 opakowań 35 kg + GRATIS

SKU: MasterMAS11

Gwarancja szybkiej realizacji!Cena promocyjna: Z podatkiem 690,00 zł Bez podatku 560,98 zł

Normalna cena: 850,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Gotowa gładź szpachlowa MASter Mas znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Jest używana do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na wysokogatunkową gładź tynkową o dużej gładkości powierzchni, jako tzw. finisz.

Gotowa gładź szpachlowa MASter MAS 10 opakowań 35 kg +  GRATIS

Kliknij dwukrotnie na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Szczegóły

Gotowa gładź szpachlowa MASter MAS 35 kg 10 wiaderek

+ 11 wiaderko 35kg GRATIS


UWAGA! Wysyłka towaru możliwa przy zakupie min. 1 palety.

Po pojedyncze sztuki zapraszamy do naszego punktu w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 157!

Super oferta przy zakupie 10 wiaderek - 11 sztuka GRATIS. 


ZASTOSOWANIE
Gotowa gładź szpachlowa MASter Mas znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Jest używana do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na wysokogatunkową gładź tynkową o dużej gładkości powierzchni, jako tzw. finisz.

ZALETY PRODUKTU
Gotowa do użycia gładź szpachlowa MASter Mas jest powłoką oddychającą i paro przepuszczalną, stworzoną na bazie minerałów drobno mielonych zachowuje właściwości użytkowe przez dziewięć miesięcy od daty produkcji pomimo zamykania i otwierania opakowania jest plastyczna i idealnie biała po wyschnięciu dzięki czemu wystarczy pokryć ją farbą jednorazowo. nakładanie masy jest proste (paca lub szpachelka ze stali nierdzewnej) i nie wymaga specjalnych umiejętności.

ZALECENIA
Podłoża chłonne, wapienne, gipsowe, betonowe, gazobetonowe, zalecamy zagruntować przed nałożeniem MASter Mas preparatem gruntującym zalecanym do takich podłoży w celu zatrzymania chłonności i odciągania substancji płynnych z MASter Mas. Gładź szpachlową nakładać na podłoża suche, mocno związane i oczyszczone ze starych powłok malarskich oraz części luźnych, nie związanych ze starym podłożem. Po nałożeniu, wyschnięciu, przeszlifowaniu i wygładzeniu przetrzeć na sucho i odpylić przed nałożeniem farby. Wygładzoną MASter Mas powierzchnię zalecamy zagruntować preparatem MASter Grunt celem wzmocnienia, utwardzenia, uodpornienia oraz przedłużenia trwałości.

WYDAJNOŚĆ
• tynk cementowo – wapienny – 1 kg/1 m2,
• tynk gipsowy – 1 kg/1,5 m2, płyty G/K – 1 kg/2 m2.

Informacje dodatkowe

Gwarancja Tak
Cena za szt.
Producent MASter
Dostępność Dostępny od ręki
Dodatkowe Nie
Wysyłka ODBIÓR OSOBISTY

Nowe produkty