MASter ECO LINE Gotowa gładź szpachlowa wiaderko 25 kg

SKU: M-MAS-ECO-25wiadro

Gwarancja szybkiej realizacji!Cena promocyjna: Z podatkiem 53,00 zł Bez podatku 43,09 zł

Normalna cena: 76,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Gotowa gładź szpachlowa MASter Mas ECO LINE – Jest używana do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na wysokogatunkową gładź tynkową o dużej gładkości powierzchni, jako tzw. FINISH metodą natrysku hydrodynamicznego lub ręcznie.

MASter  ECO LINE  Gotowa gładź szpachlowa  wiaderko 25 kg

Kliknij dwukrotnie na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Szczegóły

Gotowa gładź szpachlowa MASter MAS ECO LINE wiaderko 25 kgUWAGA! Wysyłka towaru możliwa przy zakupie min. 1 palety.

Po pojedyncze sztuki zapraszamy do naszych puktów handlowych w Warszawie, Krakowie, Gdańsku

ZASTOSOWANIE


Gotowa gładź szpachlowa MASter Mas ECO LINE –  znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Jest używana do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na wysokogatunkową gładź tynkową o dużej gładkości powierzchni, jako tzw. FINISH metodą natrysku hydrodynamicznego lub ręcznie.

ZALETY PRODUKTU


Gotowa do użycia, niewymagająca mieszania z wodą przed użyciem, gładź szpachlowa MASter Mas ECO LINE -– worek foliowy   jest powłoką oddychającą i paro przepuszczalną stworzoną na bazie minerałów drobno mielonych. Zachowuje pełne właściwości użytkowe przez 12 miesięcy od daty produkcji w oryginalnym opakowaniu a 30 dni od chwili otwarcia.

Jest plastyczna w chwili nakładania i idealnie biała po wyschnięciu, dzięki czemu wystarczy ją pokryć jednorazowo farbą. Podczas szlifowania masa łatwo poddaje się obróbce.
Nakładanie masy jest proste, nie wymaga specjalnych umiejętności – przy użyciu agregatu i pistoletu do natrysku,  pacą lub  szpachelką ze stali nierdzewnej.
Możliwe jest w kolejnym dniu pracy wykorzystywanie tego samego plastikowego wiadra, do którego przelewamy produkt Master Mas z opakowania foliowego. W tym celu należy po skończonej pracy pozostawić odkryte wiadro plastikowe, z niewielkimi resztkami produktu na ściankach, celem całkowitego wyschnięcia. Kolejnego dnia obrócić wiadro do góry dnem i uderzyć wiadrem o podłoże.

ZALECENIA


Gładź w postaci pasty, gotowa do bezpośredniego użycia,  nanosić przy użyciu agregatu i pistoletu do natrysku,  pacą lub  szpachelką ze stali nierdzewnej. Jednorazowo nakładana warstwa nie powinna być grubsza niż 1 mm. Całkowite stwardnienie następuje po upływie 6 godzin. Szlifować przy użyciu siateczki lub drobnoziarnistego papieru ściernego 150 – 220 µm. Można malować różnymi rodzajami farb dekoracyjnych.

NAKŁADANIE PRZY UŻYCIU AGREGATU HYDRODYNAMICZNEGO

Gładź szpachlową MASter Mas ECO LINE– można nakładać urządzeniami hydrodynamicznymi o średnicy dyszy od 0,027 cala do 0,039 cala bez rozcieńczania, grubość nakładanej warstwy zależy od średnicy dyszy.

WYDAJNOŚĆ

  • Na tynk cementowo-wapienny – 1 kg/1,5 m2
  • Na tynk gipsowy – 1 kg/1,5 m2
  • Płyty G/K – 1 kg/1 m2

Informacje dodatkowe

Gwarancja Tak
Cena za szt.
Producent MASter
Dostępność Dostępny od ręki
Dodatkowe Promocja
Wysyłka ODBIÓR OSOBISTY