Technologa Natyrysku farb i gładzi- Szkolenie Produktowe Ceresit, GRACO, EUROMAIR | Sklep

Technologa Natyrysku farb i gładzi- Szkolenie Produktowe Ceresit, GRACO, EUROMAIR

22 Września
FALKON EXPO - SZKOLENIE
czytaj wiecej >
01 Września
Dni Siedlec oraz Dni Doradztwa Rolniczego
czytaj wiecej >
Powrót do listy
Rozpoczęcie szkolenia: 09 Listopada o godzinie 09:00
    Planowane zakończenie: 09 Listopada o godzinie 14:00
Informacje kontaktowe
  • Radzymińska 157
  • Warszawa
  • 03-576
  • Piotr Zięba
  • 605888800
  • biuro@planeta-budowlana.pl
Opis szkolenia

Szkolenia produktowe to doskonała okazja, żeby zapoznać się z szerokim asortymentem producentów Chemii budowlanej ale oprócz tego my zaprezentujemy Państwu nowoczesne technologie aplikacji poszczególnych materiałów.. Szkoleniowcy prezentują na nich najnowsze produkty i rozwiązania systemowe skierowane do profesjonalnych wykonawców. Uczestnicy mają okazję wzięcia udziału w pokazie praktycznym jak również uzyskania odpowiedzi na pytania związane z prowadzonymi przez nich pracami. Każdy z uczestników szkolenia może liczyć na poczęstunek, najaktywniejsi uczestnicy szkolenia mogą liczyć na specjalne nagrody w programie.Dla wszystkich uczestników szkolenia przygotowujemy specjalne CERTYFIKATY "Autoryzowanego wykonawcy technologii natryskowych  produktów dekoracyjnych firmy CERESIT". Serdecznie Zapraszamy!

Profesjonaliści wiedzą, że wykonywanie gładzi to czynność wymagająca wiedzy, doświadczenia i sporej dozy cierpliwości. Godzinami można wymieniać problemy pojawiające się podczas aplikacji i stanowiące później podstawę reklamacji. Czas wyjaśnić, z czym miewamy największe kłopoty i jak ich uniknąć dzięki zastosowaniu gładzi oraz mas szpachlowych Ceresit.
 
Biało, gładko i bezbłędniePodobny obraz
 
 

Brak zamierzonego efektu, mimo dużego nakładu czasu i wysiłku, może być bardzo frustrujący.  Najczęściej zdarza się to, kiedy pracujemy z materiałami kiepskiej jakości. Łatwiej wtedy o błędy wykonawcze, gdyż słabe produkty wymagają większego doświadczenia i wprawy. Przedstawiamy najczęstsze problemy, z jakimi borykają się wykonawcy podczas aplikacji gładzi oraz wyjaśniamy, jak ich uniknąć


Będziemy prezentować następujące maszyny: